Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8:30-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. ZÁPŮJČKY

Půjčit si u nás můžete mobilní průtokové chlazení s různou kapacitou, ty menší jsou vhodné pro posezení s rodinou či partou kamarádů, ty největší velkokapacitní na čepování nápojů na akcích, kde je potřeba uspokojit stovky až tisíce zákazníků. S malým chladičem toto možné není, po několika odtočených litrech už by začal být nápoj teplý. Často se dá vidět, kdy právě nedostatečná kapacita chlazení v různých stáncích a pod. je příčinou nadměrného pěnění piva. Nešťastník za pípou má pak po celém pultě roztočená piva a z výčepního kohoutu, ze kterého teče už jen pěna, je jen pomalu a s velkými obtížemi dotáčí.

To se vám u nás určitě nestane, protože my vám s výběrem správného chlazení, ať už půjčovaného či kupovaného, rádi a odborně poradíme.

Menší chladiče mají v sobě zabudovaný kompresor na tlakování piva či jiných nápojů, k těm větším chladičům vám zapůjčíme též tlakovou lahev s potravinářským plynem a naprosté laiky zaučíme. Nebojte, nic na tom není.

Půjčit si u nás můžete také tzv. Párty pípu - jednoduché výčepní zařízení, pomocí kterého si načepujete pivo ze soudku i bez průtokového chlazení. Je ale potřeba mít nachlazený sud piva. Tento způsob se může použít např. v zimě na horách.

V případě, že vám pro plánovanou akci chybí např. jen ten správný typ naražeče či redukční ventil,
můžete se na nás též obrátit.

Tato stránka je ještě v částečné rekonstrukci, pro bližší info stran zápůjček volejte 604 101 510.

Kde nás najdete

Bečovská 1469

Praha 22 - Uhříněves, 104 00

Ochrana osobních údajů
Kontakty
Maro servis
(Po-Pá, 8:30-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz